Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 21 december 2023
- Verkoopdatum
- 12 januari 2024
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Dit huis moet je zien! Deze royale tussenwoning van maar liefst 129m2 woonoppervlak is een plaatje. Veel leefruimte op de begane grond met openslaande tuindeuren en een fijne bijkeuken. Op de 1e verdieping zijn er 2 slaapkamers waarvan een met een inbouw- en een inloopkast! De badkamer is werkelijk top, geheel compleet en recent vernieuwd. Op de 2e verdieping is een voorzolder en een extra kamer, waar met gemak nog 2 kamers van gemaakt kunnen worden. Alles modern en mooi afgewerkt. Tel hierbij op de verzorgde en onderhoudsarme achtertuin met 2 overkappingen en een tuinhuis en dat weet je dat je hier moet gaan kijken, dus tot snel!
Rondleiding
Als we bij het huis aangewandeld komen, stoppen we en nemen op ons gemak eerst de voorzijde in ons op. De vele houten delen en kozijnen zijn afgewerkt in een mooie zwarte kleurstelling. De voordeur is van eiken, wat deze een exclusieve uitstraling mee geeft. We zijn erg benieuwd naar het huis, openen de voordeur en stappen in hal. Onze blik valt direct op de trap. Deze is gerenoveerd en de oude trapleuningen zijn vervangen door een fraaie stalen variant wat de trap een moderne en eigentijdse look geeft. Geheel passend hierbij is de glazen deur naar de woonkamer in een steel-look en ook de zwarte radiatorafwerking. Op de vloer zien we een sfeervolle houten vloerafwerking. Meteen links van ons is het toilet. Wauw! Deze is nog niet zo lang geleden geheel vernieuwd met een combinatie van tegels en betonstuc.
De woonkamer is ruim van formaat met aan de voorzijde de zithoek. We zien hier dezelfde houten vloer als in de hal en de muren zijn afgewerkt met glad pleisterwerk. Aan de achterzijde van de woonkamer is de eethoek. Mooi detail zijn hier de openslaande tuindeuren met hor. Bovendien zwart gemaakt wat zorgt voor een exclusieve uitstraling. Volgende stop is de keuken. De keuken heeft veel kast- en werkruimte, een inductiekookplaat, afzuigkap, combimagnetron, vaatwasser en een koelkast. Grote bonus hier is zeker ook de bijkeuken, een toevoeging die je niet vaak tegenkomt bij een tussenwoning. Ideaal natuurlijk voor je wasapparatuur, een droogrekje, maar ook voor bijvoorbeeld een extra koelkast en een vriezer. Via een loopdeur kunnen we hier de achtertuin in.
Op de 1e verdieping aangekomen zien we meteen dat de stucadoor hier ook vele meters heeft gemaakt. Er zijn geen bovenlichten meer en alles is strak afgewerkt. Handig is de extra bergkast die via de overloop toegankelijk is. De 1e slaapkamer die we gaan bekijken is de "master bedroom" en deze is aan de achterzijde van het huis. Lekker ruim van formaat en mooi afgewerkt wat het geheel een chique sfeer geeft. Aan de wand hangt een airco (ter overname), het raam heeft een rolluik. De kleinste slaapkamer is hier opgeofferd en aan deze slaapkamer gekoppeld als inloopkast. Fijn is natuurlijk ook de extra inbouwkast. De 2e slaapkamer is aan de voorzijde van het huis en nu in gebruik als baby-kamer. De badkamer is geheel vernieuwd in 2022. Wat een prachtig exemplaar! Mooie materialen en compleet met ligbad, dubbele waskommen in een meubel, een toilet en een inloopdouche. Een groot dakraam zorgt voor een fijne lichtinval.
Met een vaste trap gaan we naar de 2e verdieping. We komen aan op een ruime voorzolder waar de CV-ketel hangt. Aan bergruimte hier geen gebrek! Op deze woonlaag is nog een riante extra slaapkamer die door zijn afmeting prima in tweeën opgedeeld kan worden, voor het geval dat je 4 slaapkamers nodig hebt en/of een thuiskantoor. Aan weerzijden onder de kapschuinte is kastruimte gemaakt. Ook op deze verdieping glad stucwerk en op de vloer een laminaat.
Via de tuindeuren gaan we de achtertuin in. We staan dan onder een overkapping. Heel fijn natuurlijk dat deze direct aan het huis zit, je kunt vanuit de woonkamer, maar ook vanuit de bijkeuken direct onder de overkapping komen. De polycarbonaatplaten zorgen voor een fijne lichtinval onder de overkapping, maar ook in de woonkamer. In de overkapping zijn inbouwspots verwerkt. De achtertuin is onderhoudsarm met kunstgras en bestrating. Achterin de tuin is een achterom. In de tuin staat een ruime houten berging met extra overkapping.
Meer zien? Maak een afspraak voor een exclusieve rondleiding!
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 419.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.248
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1979
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 129 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 22 m²
- Externe bergruimte
- 8 m²
- Perceel
- 156 m²
- Inhoud
- 433 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, dakraam, en rolluiken
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Bosch (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Kadastrale gegevens
- OIRSCHOT D 3805
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 156 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Direct weten als er iets verandert?
Bewaar dit huis als favoriet, en ontvang een e-mail als de prijs of status verandert.
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
21/12/2023
Op funda