Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 14 maart 2024
- Verkoopdatum
- 30 juni 2024
- Looptijd
- 3½ maand
Omschrijving
Niet voor niets is de Vogelbuurt een van de meest geliefde wijken van Zandvoort. Zowel de duinen, de zee en de dorpskern op loopafstand en toch kunnen genieten van een autoluwe buurt. Heel bewust kozen wij dan ook voor deze gezellige hoekwoning met ruimte voor het hele gezin. Met een zonnige en groene voortuin en contact met de buurt, maar ook een afgesloten en beschutte achtertuin voor avondjes BBQ-en of veilig speelplezier.
Dit samen met drie woonlagen en een grote garage zorgden ervoor dat we direct verliefd werden op dit heerlijke familiehuis. En is de melk op? Dan loop je in vijf minuten zo naar de supermarkt. Scholen? Op twee minuten lopen zit de eerste al. Hoofd leegmaken of een frisse neus op het strand kan al aan het einde van de straat waar je zo de Waterleidingduinen in wandelt.
De jaren 50 hoekwoning is zonnig en voorzien van zowel een woonkeuken als woonkamer. Handig wanneer je thuis wilt werken en wat afzondering kan gebruiken. In de zijruimte van de woonkamer past een bureau dan ook perfect. Deze ruime woonkamer is voorzien van een eikenhouten vloer in visgraatmotief en een Noorse Jotul houtkachel, waarvoor het in de wintermaanden heerlijk opwarmen is. In de zomer biedt de schuifpui de mogelijkheid buiten naar binnen te halen, deze stond bij ons dan ook vaker open dan dicht.
De gezellige woonkeuken was het hoofdkwartier rondom de maaltijden. Hier werden koken, kletsen, eten en ontspannen gecombineerd met voldoende ruimte voor iedereen. Dit zorgde er tevens voor dat we extra woonruimte in de woonkamer overhielden. Ook vanuit de keuken is de achtertuin bereikbaar. Deze is trouwens half overdekt, waardoor we er ook met elk weertype van konden genieten. Vanuit deze afgesloten tuin heb je ook toegang tot de garage, welke wij als schuur gebruikten. Een handige, verlichte en verwarmde ruimte is zowel geschikt als werkplaats, voor klussen en opslag. Direct voor de garage is een eigen oprit, dus altijd plek voor de deur. De voortuin was voor ons de plek voor een eerste kop koffie in de ochtendzon met de mogelijkheid tot een praatje met de buren. Maar ook regelmatig namen we de borden mee om met de voeten in het gras aan de houten picknicktafel te lunchen.
Op de eerste verdieping zijn drie kamers, waarvan er bij ons twee als slaapkamer gebruikt werden, beiden met een eigen balkon. De derde kamer kan gebruikt worden als slaapkamer maar ook als inloopkast, zoals wij dat deden. De moderne doch compacte badkamer is voorzien van zowel een wastafel, bad en aparte douche en vloerverwarming: heerlijk op de koude winterochtenden. Vergeet ook de gangkast niet, deze zorgt ervoor dat je badkamer netjes houden een eitje wordt. Hier vind je trouwens, net als op de begane grond, een apart toilet.
Nog een trap op en je betreedt de bovenste verdieping waar drie kleine kamertjes na een flinke verbouwing hebben plaatsgemaakt voor een flinke kamer met dakkapel aan beide zijden. Ook zeer geschikt voor een werkplek. Of inloopkast, net waar je voorkeur naar uitgaat. Hoewel de ruimte ook groot zat is voor allebei, waarom zou je kiezen? Mocht je behoefte hebben aan meer kamers, dan is het ook mogelijk deze ruimte op te delen in twee zodat er een extra slaapkamer ontstaat.
Vanaf de overloop heb je ook toegang tot een kleine wasruimte waar zowel wasmachine als droger staan. Hier bevindt zich ook de CV-ketel, die is aangesloten op het EVOHOME systeem waarmee je via wifi en je telefoon de warmte van elke ruimte apart kunt bedienen.
Zouden we dit huis mee hebben kunnen verhuizen naar onze nieuwe woonplaats in de Franse Alpen, dan hadden we het direct gedaan. In plaats daarvan hopen we dat er een nieuw gezin of stel zijn geluk vindt, net zoals wij dat gedaan hebben. Met early espresso’s in de zon, warme tenen bij de houtkachel en lange avonden met vrienden in de keuken of tuin.
BIJZONDERHEDEN:
- Direct te betrekken, royale 5-kamer hoekwoning met veel lichtinval.
- Zolder uitermate geschikt om een 5e (slaap)kamer te creëren.
- Veel opbergruimte dankzij de vele (vaste) kasten, vliering, bergkast en garage.
- Achtertuin met veranda, garage, oprit en achterom.
- Parkeren kan op de oprit en/of in de garage.
- Evohome automatisch verwarmingssysteem waarbij de radiatoren in o.a. de woonkamer, keuken en slaapkamers per app apart aan te sturen zijn.
- Rustig gesitueerd in een zeer geliefde en kindvriendelijke woonwijk met alles op loopafstand binnen uw bereik.
- Vraagprijs: € 875.000,-- k.k.
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 875.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.757
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, hoekwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1956
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 152 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 27 m²
- Externe bergruimte
- 16 m²
- Perceel
- 322 m²
- Inhoud
- 545 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rolluiken, rookkanaal, schuifpui, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- Isolatie
- Gedeeltelijk dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel en houtkachel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit trendline HRC30 CW5 (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ZANDVOORT A 4405
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 322 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan bosrand, aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 145 m² (10,70 meter diep en 13,55 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Vliering, elektra, verwarming en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en parkeervergunningen
Direct weten als er iets verandert?
Bewaar dit huis als favoriet, en ontvang een e-mail als de prijs of status verandert.
Populariteit
4.383x
Bekeken
64x
Bewaard
14-3-2024
Op Funda