office-banner
Floriande Makelaars Logo

Floriande Makelaars

Bevlogen en gedreven, in ALLES
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,5

20 beoordelingen

2

Medewerkers

NVM

Vereniging

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Taxaties


Specialisaties

Woningstyling, Woningfotografie, Expat makelaar

Certificaten

VastgoedCert

NWWI

NRVT

Talen

Duits, Engels, Nederlands

Omschrijving

Floriande Makelaars is een jong, gedreven makelaarskantoor met passie voor het vak. Inmiddels zijn we ruim 15 jaar gevestigd in winkelcentrum Floriande, midden in het werkgebied, waar we al veel verkopers en kopers hebben kunnen begeleiden bij de verkoop en/of aankoop van een pand. Heel graag zouden wij ook u als opdrachtgever willen verwelkomen!Wij zijn iedere werkdag (van 9:00- tot 17:30 uur) en enkel op afspraak op zaterdag, geopend voor zoekopdrachten, aankoopopdrachten, verkoopopdrachten en/of informatie over het gebied.Op verzoek zijn er uiteraard ook afspraken buiten deze tijden mogelijk; wij bieden graag flexibiliteit.Heeft u misschien verhuisplannen, maar u zit nog met een aantal specifieke vragen? Bel ons voor een afspraak of een gratis waarde-inschatting! In deze hecktische tijden proberen wij nét het verschil te maken; vandaar ook onze samenwerking met Koster & De Waart als financieel adviseur, met gedegen advies op maat.U bent van harte welkom bij Floriande Makelaars in winkelcentrum Floriande, op het Genderenplein 8 te Hoofddorp!

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Dhr. Linders, Verkoper in 2025

“Floriande Makelaars zijn vriendelijk doen hun werk met veel passie, Enthousiasme, zijn deskundig, hebben kennis van zaken, geven openheid en eerlijkheid, klantgericht, zijn goed bereikbaar (zelfs in het wknd), erg service gericht tot het eind van hele het traject! We hebben geen betere Makelaar kunnen wensen! Nogmaals Bedankt!! ”

Medewerkers

  • Mark Staats - NVM Register Makelaar (Directeur)
    Mark StaatsNVM Register Makelaar (Directeur)
  • Simone Meijer - Commercieel Medewerker
    Simone MeijerCommercieel Medewerker
Beoordelingen gemiddelde
9,5

Het gemiddelde is gebaseerd op 20 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 93% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Dhr. Aardse

    Koper

    10,0

    Mark Staats is een zeer ervaren makelaar. Hij heeft ons uitstekend begeleid tijdens de aankoop van onze nieuwe woning. Bij alle vragen die wij hadden kwam hij snel met een deskundig en duidelijk antwoord. Wij kunnen iedereen aanraden om Floriande makelaars in de arm te nemen voor zowel aankoop alsook verkoop.

    17 feb. 2025

  • Dhr. Linders

    Verkoper

    10,0

    Floriande Makelaars zijn vriendelijk doen hun werk met veel passie, Enthousiasme, zijn deskundig, hebben kennis van zaken, geven openheid en eerlijkheid, klantgericht, zijn goed bereikbaar (zelfs in het wknd), erg service gericht tot het eind van hele het traject! We hebben geen betere Makelaar kunnen wensen! Nogmaals Bedankt!!

    20 jan. 2025

  • Dhr. Zigenhorn

    Verkoper

    9,0

    We kregen vooraf een goede toelichting op het verloop van het verkoop- en biedingsproces. Dat was voor ons belangrijk.

    27 dec. 2024

Alle beoordelingen (20)

Kantoorgegevens

Genderenplein 8
2134 DP HOOFDDORP
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:00
  • ZaOp afspraak
  • ZoGesloten

Sociale media