Teer Makelaars Beverwijk
Alles onder één dak. Laat je volledig ontzorgen.Overzicht
8,6
41 beoordelingen
8
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Teer Makelaars Beverwijk. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Aanhuur
Taxaties
Financieel advies
Dé specialist in Noord-Holland, al meer dan 150 jaar! Bij ons vind je alles wat je nodig hebt voor wonen, werken en financieren in deze bruisende regio. Of je nu op zoek bent naar je droomhuis, een perfecte werkplek of het juiste financiële advies.
Specialisaties
Woningstyling, Woningfotografie, Nieuwbouw, Monument, Bedrijfsruimte, Winkels, Beleggen, Kantoren, Recreatie
Certificaten
NWWI ,
NRVT ,
SEH ,
WFT
Talen
Nederlands, Engels
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Dhr. van Tongeren, Verkoper in 2024
Medewerkers
- Nathalie LouterNVM Register Makelaar & Taxateur
- Mitchel WagnerVastgoedadviseur
- Anne-Roos PettingaCommercieel Medewerker
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 41 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 64% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Dhr. Steffens
•Verkoper•9,5
18 feb. 2025
Wederom volledig ontzorgd een woning verkocht, transparante service met een dikke+, persoonlijke aandacht en goede begeleiding tijdens het traject.
18 feb. 2025
Dhr. Steffens
•Koper•9,5
18 feb. 2025
Teer Beverwijk is een erg fijn team om mee op pad te gaan, er wordt goed naar je wensen geluisterd en denken graag met je mee. Na het goede verkooptraject van twee andere woningen (ook via Teer Beverwijk) te hebben meegemaakt, hebben zij hun kwaliteiten ook nu weer laten zien tijdens aankooptraject. Bij interesse in een woning wordt er snel geschakeld en wordt er alles op alles gezet om toch nog even ergens te kunnen kijken, ook al is de wachtlijst vol. Ook op de ondersteuning van de binnendienst kan je altijd rekenen, ze nemen je bijna al het werk uit handen! Deze makelaar is echt van alle markten thuis, dus als je een huis zoekt of kwijt wil dan is Teer Makelaars een goede partij!
18 feb. 2025
Dhr. Van Gulick
•Koper•10,0
19 jan. 2025
Een veelzijdig bedrijf dat bij mij heeft kunnen staan in alle onderdelen van het kopen van een huis. Men werkt snel en effectief, en ik ben zeer tevreden over hoe de koop van mijn huis verlopen is.
19 jan. 2025
Kantoorgegevens
1941EG Beverwijk
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media