Overzicht
9,2
47 beoordelingen
2
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Hopman Makelaars IJmond. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Aanhuur
Taxaties
Financieel advies
Specialisaties
Woningfotografie, Woningstyling, Bedrijfsruimte, Nieuwbouw, Monument, Recreatie
Certificaten
NWWI ,
VastgoedCert ,
NRVT
Talen
Engels, Nederlands
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Een funda gebruiker, Verkoper in 2025
Medewerkers
- Hans van der HelmNVM Register Makelaar (Directeur)
- Anneke van der HelmCommercieel Medewerker
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 47 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 92% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Dhr. Middelhoff
•Verkoper•9,8
21 feb. 2025
Prima makelaarskantoor. Goede adviezen op basis van een goede kennis van de lokale markt. Makelaar heeft ons ook perfect geholpen bij aankoop van nieuwe woning.
21 feb. 2025
Een funda gebruiker
•Verkoper•10,0
9 feb. 2025
Avontuur Hopman Makerlaars Heemskerk, begon met een kaartje in de brievenbus voor een vrijblijvende waardebepaling van onze woning. Op dat moment hadden wij geen directe plannen om te verhuizen (althans man wel / vrouw niet). Uit nieuwsgierigheid voor de waarde toch een afspraak gemaakt. Hans van de Helm van Hopman Makelaars bracht ons een bezoek en hij moest meteen al dealen met twee mensen die niet op één lijn zaten. Hans bleef geduldig en vriendelijk en liet ons onze gang gaan (wellicht had hij vaker met dat bijltje gehakt). Na een week kwam Hans weer langs met zijn bevindingen en de waarde bepalingen. Daarna kwam hij op onze verzoek nog een tweetal keren extra langs. Nou ja als iemand zo veel moeite doet en geduldig is zonder te weten of het nog tot een verkoop van de woning zou leiden, nou dan moet je de uiteindelijke verkoop toch aan Hans van der Helm van Hopman Makelaars gunnen. De uiteindelijke verkoop proces van de woning liep heel erg soepel. Als verkopers wilden wij natuurlijk ook onze stem laten gelden, maar daar waar het echt niet kon was Hans was heel duidelijk in het hoe en wat en ook streng waar het nodig was. Kortom Hans van der Helm en Anneke (binnendienst) zijn werkelijk professionele mensen, die heel goed weten als mensen hun stekje gaan verkopen dat, dat met allerlei stress en emoties gepaard gaat. Zij beiden waren ten allen tijden behulpzaam, meedenkend, geduldig en vriendelijk. Anneke hadden wij diverse malen gebeld, gemaild en toch hadden wij nooit het gevoel gehad dat het één keer te veel is geweest.
9 feb. 2025
Een funda gebruiker
•Verkoper•9,8
17 dec. 2024
Fijn contact en deskundig advies. Zeer tevreden over de aan-, en verkoop van ons huis. Hans en zijn team kennen de markt, en spelen daar goed op in. Altijd benaderbaar voor vragen, wat veel vertrouwen geeft.
17 dec. 2024
Kantoorgegevens
1964HA Heemskerk
- Ma10:00 - 17:00
- Di09:00 - 17:00
- Wo09:00 - 17:00
- Do09:00 - 17:00
- Vr09:00 - 17:00
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten