RUIJGROK MAKELAARS
Voor uw (t)huis in Mijdrecht-Wilnis-Vinkeveen!Overzicht
9,1
56 beoordelingen
4
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met RUIJGROK MAKELAARS. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Verhuur
Aankoop
Aanhuur
Taxaties
Financieel advies
Specialisaties
Woningfotografie, Woningstyling
Certificaten
NWWI ,
VastgoedCert ,
WOZ ,
NRVT ,
WFT
Talen
Nederlands, Engels
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Dhr. Alonso, Verkoper in 2025
Medewerkers
- Linda RuijgrokNVM Register Makelaar
- Carolien Tanger - van EijkNVM Makelaar
- Saranda GroenCommercieel Medewerker
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 56 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 98% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een funda gebruiker
•Koper•8,2
13 feb. 2025
Korte lijn met de makelaar, snel kunnen schakelen, bekend in het dorp. De makelaar heeft zichzelf voor ons terugverdiend. Wij zijn erg content met de makelaar.
13 feb. 2025
Een funda gebruiker
•Koper•9,2
8 feb. 2025
Wij zijn ontzettend blij met onze keuze voor Ruijgrok als onze aankoopmakelaar! Ze nemen echt de tijd voor je en hebben het aankoopproces helder uitgelegd en goed begeleid. We wisten precies wat wij konden verwachten en waar we op moesten letten. Wat wij ook erg waardeerden, was hun uitstekende bereikbaarheid. Ze waren altijd beschikbaar voor vragen en advies, zelfs buiten de reguliere kantooruren. Dit gaf ons de mogelijkheid om snel te schakelen en doortastend op te treden. De samenwerking was erg prettig. Naast hun kundige advies tijdens bezichtigingen, waren deze bezichtigingen ook gezellig, wat de zoektocht vergemakkelijkte. Tijdens de onderhandelingen hebben ze het onderste uit de kan gehaald voor ons. Dankzij hun vasthoudendheid en expertise hebben we nu een prachtig huis tegen een goede prijs. Hoewel Ruijgrok niet de goedkoopste is, krijg je absoluut waar voor je geld. De kwaliteit van hun service en de resultaten die ze leveren, maken het elke euro meer dan waard.
8 feb. 2025
Dhr. Alonso
•Verkoper•10,0
23 jan. 2025
Wij zijn zeer tevreden. Zijn erg goed geholpen bij de verkoop van ons huis. Deskundige begeleiding en geen vraag is te veel.
23 jan. 2025
Kantoorgegevens
3641GA Mijdrecht
- Ma08:45 - 17:15
- Di08:45 - 17:15
- Wo08:45 - 17:15
- Do08:45 - 17:15
- Vr08:45 - 17:15
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media