office-banner
Bert Bimmel Makelaardij Logo

Bert Bimmel Makelaardij

Betrouwbaar baken in onroerend goed!
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,2

45 beoordelingen

3

Medewerkers

NVM

Vereniging

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Verhuur

  • Taxaties


Certificaten

NWWI ,Ā 

VastgoedCert ,Ā 

NRVT

Talen

Engels, Duits, Nederlands

Omschrijving

Door de jaren heen is ons kantoor een stabiele en betrouwbare partner gebleken. U kunt bij ons terecht voor aankoop, verkoop en taxatie.

In de soms woelige wereld van de makelaardij is een helder baken noodzakelijk. Vanuit de gedachte te zorgen voor een transactie met een optimale prijs en optimale voorwaarden.

Of het nu gaat over een eerlijk prijsadvies, een inzichtelijke kostenstructuur, een transparante werkwijze of een open communicatie. Wij kiezen er voor om te doen waar we goed in zijn. Dat betekent dat wij ons niet bezig houden met hypotheekadvieswerk of met verzekeringen.

Betrouwbaarheid en integriteit moeten de boventoon voeren. Daar worden geen concessies aan gedaan. Met een gerust hart kunnen dan alle zaken die te maken hebben met misschien wel één van de belangrijkste beslissingen in uw leven, aan ons worden overgelaten.

Voor meer informatie: kijk op onze site www.bertbimmel.nl of nog beter, maak vrijblijvend een persoonlijke afspraak op ons kantoor, tel. 0118-414014.

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coƶperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Dhr. Donga, Verkoper in 2025

ā€œIk heb zeer goede ervaring met Bert Bimmel en Arnold . Betrouwbaar , duidelijk , korte lijnen en voldoet dus volledig aan mijn wensen . ā€

Medewerkers

  • Bert Bimmel - NVM Register Makelaar
    Bert BimmelNVM Register Makelaar
  • Arnold Eggink - Vastgoedadviseur
    Arnold EgginkVastgoedadviseur
  • Edith Bouwsma-de Looff - Officemanager
    Edith Bouwsma-de LooffOfficemanager
Beoordelingen gemiddelde
9,2

Het gemiddelde is gebaseerd op 45 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 85% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Dhr. Donga

    ā€¢
    Verkoper
    ā€¢

    10,0

    Ik heb zeer goede ervaring met Bert Bimmel en Arnold . Betrouwbaar , duidelijk , korte lijnen en voldoet dus volledig aan mijn wensen .

    13 mrt. 2025

  • Mevr. Verpoorte

    ā€¢
    Koper
    ā€¢

    9,8

    Deskundig en fijne sparringpartner om tot een bod te komen. Goed bereikbaar als je midden in een bieding zit. Heeft kritische blik en ziet dingen die je zelf niet ziet.

    11 mrt. 2025

  • Mevr. Kievit

    ā€¢
    Verkoper
    ā€¢

    9,0

    Het contact met de makelaar is prima verlopen. Op onze vragen kregen we direct antwoord. Geen enkel probleem. Dus hebben niks te klagen.

    19 feb. 2025

Alle beoordelingen (45)

Kantoorgegevens

Badhuisstraat 16
4381 LS VLISSINGEN
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaOp afspraak
  • ZoGesloten

Sociale media