

Overzicht
9,2
46 beoordelingen
13
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Aelmans Woningmakelaars Voerendaal. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Taxaties
Specialisaties
Bedrijfsruimte, Horeca, Kantoren, Winkels, Monument, Recreatie, Nieuwbouw, Onteigening, Herbestemmen
Certificaten
NWWI,
NRVT,
WOZ
Talen
Engels, Nederlands
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Stef Limpens BScMakelaar
Beate Felix-PietersNVM Makelaar
ing. Jo Aelmans RT CBNVM Register Makelaar (Directeur)
Regie Sougnez RM RTMakelaar
ir. Jack Aelmans MRE RTTaxateur
Rosanna Drummen-CaddeoVastgoedadviseur
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 46 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 73% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Komt afspraken na. Communicatie van de makelaar is heel goed. Direct na bezichtigingen updates. Houd korte lijnen met potentiele kopers
Een verkoper
•9,0
Alles prima geregeld, zoals de fotograaf en de man voor het energie label'' en uiteraard de bezichtingen
Een verkoper
•9,5
Vlotte duidelijke en efficiënte verkoop. Contact met de makelaar was uitermate prettig en doelmatig.
Kantoorgegevens
6367 TV Voerendaal
- Ma08:30 - 17:30
- Di08:30 - 17:30
- Wo08:30 - 17:30
- Do08:30 - 17:30
- Vr08:30 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten










Sociale media