Overzicht
9,5
63 beoordelingen
7
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Van de Ridder Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Aankoop
Verkoop
Verhuur
Specialisaties
Nieuwbouw
Certificaten
SCVM ,
VastgoedCert
Talen
Nederlands
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Mevr. Hertong, Verkoper in 2025
Medewerkers
- L.D.M. (Linda) van de RidderNVM Register Makelaar
- Eveline van de BuntVastgoedadviseur
- Anne BonestrooNVM Makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 63 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 81% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Mevr. Hertong
•Verkoper•10,0
25 feb. 2025
Een aantal jaren geleden zeer goede hulp gehad met de verkoop van mijn woning in Nijkerk. De keuze wederom voor Linda was daardoor erg makkelijk, ondanks dat het dit keer een woning in Bunschoten-Spakenburg betrof. Ook dit hebben ze erg goed en deskundig gedaan.
25 feb. 2025
Mevr. Jonker
•Verkoper•10,0
9 feb. 2025
Alle medewerkers bij De Ridder zijn ontzettend aardig, professioneel, snel en accuraat. Ik werd uitstekend op de hoogte gehouden tijdens het gehele verkoopproces en met de verkoopprijs ben ik zeer tevreden.
9 feb. 2025
Dhr. ter Burg
•Verkoper•10,0
8 feb. 2025
Fijn persoon en kantoor gedreven en kennis van de markt en omgeving. Verkopen is super snel gegaan en goed afgehandeld. Linda is een aanrader
8 feb. 2025
Kantoorgegevens
3862 BH NIJKERK
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media