office-banner
Saen Garantiemakelaars Krommenie Logo

Saen Garantiemakelaars Krommenie

Verkopen en of aankopen? Samen met Saen!
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,5

35 beoordelingen

4

Medewerkers

NVM

Vereniging

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Verhuur

  • Taxaties

  • Financieel advies


Specialisaties

Nieuwbouw, Bijzonder beheer

Certificaten

VastgoedCert

NRVT

NWWI

Adfiz

Talen

Nederlands, Engels

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Voel je thuis bij Saen Garantiemakelaars. Gegarandeerd de beste keus!

Jouw NVM-makelaar in de Zaanstreek, dat zijn wij. Waarom? Wij komen hier vandaan. Geboren en getogen Zaankanters. Stevig geworteld met drie vestigingen in één gebied. Supergoed bereikbaar en toegankelijk. Met een wel heel uitgebreid netwerk, zowel in de regio als landelijk door uitwisseling met al onze collega’s van Garantiemakelaars. Als eerste weten wat er speelt op de huizenmarkt. Er als de kippen bij zijn als het erop aankomt. Zo vinden we geen huis, maar een thuis.

Teamspelers
Wij kennen de streek als onze broekzak, weten hoe een koe een haas vangt. Dat komt door onze innovatieve inslag en creativiteit. Teamspelers die elkaar aanvullen, met een bouwkundige in ons midden. Altijd wel een (assistent)makelaar met wie jij een klik hebt, in elke leeftijdscategorie.

Via een persoonlijk klantendossier alle ontwikkelingen op de voet volgen. Digitaal of op papier. Sturen we bij waar nodig, in overleg. Bovendien zijn we lid van de Makelaarsvereniging Amsterdam (MVA), dé beroepsorganisatie van makelaars en taxateurs in Amsterdam met een eigen website, de grootste afdeling van de NVM.

Welkom!Kom gerust eens langs, er is altijd wel een vestiging van Saen in de buurt. Afspraak maken hoeft niet. We helpen graag! Liever telefonisch? Dat kan ook via Ă©Ă©n van onderstaande telefoonnummers:Vestiging Assendelft075 621 89 28Vestiging Krommenie075 621 89 28Vestiging Koog aan de Zaan075 616 14 14Vestiging Zaandam075 616 14 14

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Dhr. Stef de Graaf, Verkoper in 2024

“Coen is een topper. Zegt wat hij doet en doet wat hij zegt. Weet veel van de markt en is communicatief super. Altijd bereikbaar.”

Medewerkers

  • T. (Thijs) Duin - NVM Register Makelaar
    T. (Thijs) DuinNVM Register Makelaar
  • A. (Anniek) Verhoog - NVM Makelaar
    A. (Anniek) VerhoogNVM Makelaar
  • B. (Brenda) Scholte - Officemanager
    B. (Brenda) ScholteOfficemanager
Beoordelingen gemiddelde
9,5

Het gemiddelde is gebaseerd op 35 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 81% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een funda gebruiker

    •
    Koper
    •

    9,5

    Deskundige en plezierige aankoopbegeleiding van Saen ontvangen. Blij dat ik de onderhandeling uit handen kon geven, ook dat werd deskundig opgepakt.

    16 jan. 2025

  • Dhr. Stef de Graaf

    •
    Verkoper
    •

    10,0

    Coen is een topper. Zegt wat hij doet en doet wat hij zegt. Weet veel van de markt en is communicatief super. Altijd bereikbaar.

    20 dec. 2024

  • Een funda gebruiker

    •
    Verkoper
    •

    9,0

    Thijs Duin heeft ons zeer goed geholpen met de verkoop van ons huis. Ondanks dat het niet zo snel ging als iedereen zei en wij wilden, bleef Thijs altijd positief en doortastend. Hij en zijn collega Aniek Verhoog, waar we ook zeer tevreden mee waren, deden de bezichtigingen vol enthousiasme met daarna goede terugkoppelingen richting ons. Bedankt voor alles, toppers!

    3 dec. 2024

Alle beoordelingen (35)

Kantoorgegevens

Heiligeweg 91
1561DG Krommenie
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaOp afspraak
  • ZoGesloten

Sociale media