office-banner
Aemestelle Makelaars Amsterdam Logo

Aemestelle Makelaars Amsterdam

Uw brug naar beter wonen!
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,8

19 beoordelingen

7

Medewerkers

NVM

Vereniging

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Verhuur

  • Aankoop

  • Taxaties

Uw makelaar voor verkoop, aankoop, verhuur en taxaties.


Specialisaties

Expat makelaar, Monument, Woningstyling

Certificaten

VastgoedCert

NWWI

NRVT

Talen

Engels, Nederlands

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Aemestelle Makelaars is een begrip in Amsterdam als het om aankoop, verkoop, huur, verhuur en/of het taxeren van uw woning gaat. In deze tijden van onzekerheden op de huizenmarkt is het juist van belang om goed bijgestaan te worden bij uw beslissing. Juist nu kan er geld verdiend en bespaard worden.


Wij kiezen voor kwaliteit, de lange relatie, niet zeuren maar doen en vooral oprecht en eerlijk advies.


Wij zijn open van 8 tot 8 ook op zaterdag!


Aemestelle Makelaars, uw makelaar in Amsterdam

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Dhr. Stefan Hos, Verkoper in 2025

“Bas van Schalkwijk van Aemestelle Makelaars heeft ons voorjaar 2025 begeleid bij de verkoop van ons appartement in Amsterdam. Bas is professioneel, zorgvuldig en deskundig voor, tijdens en na de verkoop. Hij is integer, betrouwbaar en heeft diepgaande kennis van de huizenmarkt in Amsterdam. Is proactief, eerlijk en reageert snel op verzoeken en is gewoon een hele vriendelijke makelaar. Wij kunnen Bas van Aemstelle zeker aanraden bij de ver- of aankoop van uw appartement/huis in Amsterdam.”

Medewerkers

  • Kees-Jan Brinkman - Makelaar (Directeur)
    Kees-Jan BrinkmanMakelaar (Directeur)
  • Bas van Schalkwijk - Makelaar (Directeur)
    Bas van SchalkwijkMakelaar (Directeur)
  • Rob de Koning
    Rob de Koning
Beoordelingen gemiddelde
9,8

Het gemiddelde is gebaseerd op 19 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 42% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Dhr. Stefan Hos

    •
    Verkoper
    •

    10,0

    Bas van Schalkwijk van Aemestelle Makelaars heeft ons voorjaar 2025 begeleid bij de verkoop van ons appartement in Amsterdam. Bas is professioneel, zorgvuldig en deskundig voor, tijdens en na de verkoop. Hij is integer, betrouwbaar en heeft diepgaande kennis van de huizenmarkt in Amsterdam. Is proactief, eerlijk en reageert snel op verzoeken en is gewoon een hele vriendelijke makelaar. Wij kunnen Bas van Aemstelle zeker aanraden bij de ver- of aankoop van uw appartement/huis in Amsterdam.

    2 mrt. 2025

  • Een funda gebruiker

    •
    Verkoper
    •

    10,0

    alles ging goed, was duidelijk en is gebeurd als gepland. vriendelijke en professionele contact. we zijn heel blij mee!

    21 feb. 2025

  • Een funda gebruiker

    •
    Verkoper
    •

    10,0

    Wij zijn geweldig geholpen door Bas van Aemestelle Makelaars! Onze makelaar was geduldig en we konden hem alles vragen en altijd bellen. Zeker een aanrader!

    23 dec. 2024

Alle beoordelingen (19)

Kantoorgegevens

Amstelveenseweg 194 HS
1075XR Amsterdam
  • Ma08:00 - 20:00
  • Di08:00 - 20:00
  • Wo08:00 - 20:00
  • Do08:00 - 20:00
  • Vr08:00 - 20:00
  • Za10:00 - 14:00
  • ZoGesloten

Sociale media