Overzicht
9,8
19 beoordelingen
7
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Aemestelle Makelaars Amsterdam. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Verhuur
Aankoop
Taxaties
Uw makelaar voor verkoop, aankoop, verhuur en taxaties.
Specialisaties
Expat makelaar, Monument, Woningstyling
Certificaten
VastgoedCert ,
NWWI ,
NRVT
Talen
Engels, Nederlands
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Dhr. Stefan Hos, Verkoper in 2025
Medewerkers
- Kees-Jan BrinkmanMakelaar (Directeur)
- Bas van SchalkwijkMakelaar (Directeur)
- Rob de Koning
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 19 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 42% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Dhr. Stefan Hos
•Verkoper•10,0
2 mrt. 2025
Bas van Schalkwijk van Aemestelle Makelaars heeft ons voorjaar 2025 begeleid bij de verkoop van ons appartement in Amsterdam. Bas is professioneel, zorgvuldig en deskundig voor, tijdens en na de verkoop. Hij is integer, betrouwbaar en heeft diepgaande kennis van de huizenmarkt in Amsterdam. Is proactief, eerlijk en reageert snel op verzoeken en is gewoon een hele vriendelijke makelaar. Wij kunnen Bas van Aemstelle zeker aanraden bij de ver- of aankoop van uw appartement/huis in Amsterdam.
2 mrt. 2025
Een funda gebruiker
•Verkoper•10,0
21 feb. 2025
alles ging goed, was duidelijk en is gebeurd als gepland. vriendelijke en professionele contact. we zijn heel blij mee!
21 feb. 2025
Een funda gebruiker
•Verkoper•10,0
23 dec. 2024
Wij zijn geweldig geholpen door Bas van Aemestelle Makelaars! Onze makelaar was geduldig en we konden hem alles vragen en altijd bellen. Zeker een aanrader!
23 dec. 2024
Kantoorgegevens
1075XR Amsterdam
- Ma08:00 - 20:00
- Di08:00 - 20:00
- Wo08:00 - 20:00
- Do08:00 - 20:00
- Vr08:00 - 20:00
- Za10:00 - 14:00
- ZoGesloten
Sociale media