Overzicht
9,5
84 beoordelingen
10
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Drieman Garantiemakelaars . Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Taxaties
Specialisaties
Nieuwbouw
Certificaten
NRVT ,
NWWI
Talen
Engels, Nederlands
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Mevr. Sierra Siemens, Verkoper in 2025
Medewerkers
- Gerben HakNVM Register Makelaar
- Nick van VeenNVM Makelaar
- Anouk GroenendijkNVM Makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 84 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 58% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Mevr. Sierra Siemens
•Verkoper•10,0
4 mrt. 2025
Vanaf de eerste kennismaking hadden we een erg goed gevoel bij Drieman Makelaars. Elk volgende contact, wie we dan ook aan de lijn kregen of persoonlijk spraken, was zeer prettig, professioneel en hadden goede kennis van zaken. Ik vond het verkopen van mijn eerste huis heel spannend maar dat is door Drieman erg gemakkelijk gemaakt. Achteraf als ik er op terugkijk dan ben ik heel positief over de begeleiding, het regelen van de fotograaf (geweldige foto's), de strategie die we gekozen hebben en ook zeker het uiteindelijke resultaat. Mijn makelaar Gerben stond ook in de avonduren klaar voor een belletje, wat het makkelijk maakt als je full-time werkt. Bij een volgende verkoop zou ik ook Drieman weer direct vragen.
4 mrt. 2025
Een funda gebruiker
•Verkoper•8,0
28 feb. 2025
Het contact met de makelaar en de medewerkers verliep uitstekend. Ik kreeg het gevoel altijd terecht te kunnen. Ook was er regelmatig een update over de stand van zaken van de afspraken met kijkers, de toeloop van kijkers en de uiteindelijk genomen beslissingen van de kijkers. Goed advies en tevreden met de uiteindelijke verkoop.
28 feb. 2025
Mevr. de Groot
•Verkoper•9,8
18 feb. 2025
Wij hebben hele goeie ervaringen met Gerben en Lisette van Drieman. Alles verliep voorspoedig. We konden met al onze vragen altijd terecht en kregen dan ook snel antwoorden. Wij zouden makelaar zeker aanbevelen bij anderen
18 feb. 2025
Kantoorgegevens
2406DH Alphen aan den Rijn
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- Za10:00 - 16:00
- ZoGesloten
Sociale media