

Overzicht
9,3
59 beoordelingen
3
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Angela den Hartog makelaardij B.V.. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Specialisaties
Woningstyling
Certificaten
VastgoedCert
Talen
Nederlands

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Angela den HartogNVM Register Makelaar
Vera SnijderNVM Assistent-makelaar
Anne den HartogNVM Makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 59 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 97% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,8
We hebben Angela den Hartog Makelaars ingeschakeld voor zowel de verkoop van ons appartement als de aankoop van een nieuwe woning. Beide zijn zeer goed en bijzonder snel verlopen. De omgang met het driekoppige kantoor was hartelijk, de service was deskundig en klantvriendelijk. Steeds werd met ons meegedacht.
Een verkoper
•10,0
Wij zijn zeer tevreden over Angela den Hartog en haar team, Vera en Anne. Zij hebben goed met ons meegedacht en hadden een professionele aanpak en grote deskundigheid. Wij hebben een aangname omgang ervaren en we kregen goede adviezen. Fijne samenwerking en snel reageren op situaties. Korte lijnen. Hierdoor werd onze woning vlot verkocht. Grote waardering. Zoals de Miele slogan vroeger luidde: Er is geen betere.
Een verkoper
•5,5
Verkoopproces/bezichtigingen liepen goed. Tips en hulp gehad voor de styling van de woning, tijdens de bezichtigingen steeds een update over het verloop hiervan. Besproken hoe het biedingsproces zou verlopen en mooi aantal biedingen ontvangen. De 2 beste biedingen waren qua bedrag en voorwaarden volgens de makelaar volledig gelijk. Helaas was er, naar mijn mening, bij het bespreken van die 2 biedingen sprake van belangenverstrengeling bij de makelaar. De makelaar gaf aan een persoonlijke voorkeur te hebben, wat geen probleem is en heb deze kopers de woning gegund. De makelaar heeft daarbij echter niet verteld dat er bij die voorkeur ook een eigen zakelijk belang was (de verkoop van de woning van koper waarvoor de makelaar ook weer courtage kan ontvangen). En dat is wel een probleem omdat dit niet gemeld is aan mij als verkoper (ik kwam hier pas achter bij het tekenen van de koopovereenkomst). Ze had al ruim een jaar de verkoopopdracht voor de woning van de kopers (waar zij een persoonlijke voorkeur voor had) in portefeuille. Een makelaar heeft een ruime mededelingsplicht. Nog los van de vraag of het eigen belang van de makelaar daadwerkelijk in strijd was met mijn belang als verkoper, had de makelaar mij transparant en volledig moeten informeren over haar relatie met de koper. Op basis van die informatie had ik als verkoper vervolgens zelf een afweging kunnen maken of zich een belangenconflict voordoet dat aan een optimale belangenbehartiging van mijn belang door de makelaar zou kunnen afdoen. Ik ben van mening dat er in dit geval sprake was van (op zijn minst de schijn van) belangenverstrengeling en daar had de makelaar mij open en transparant over moeten informeren. Wellicht had ik dan voor de andere bieding gekozen. Zal vast vaker voorkomen dat de verkopend makelaar de woning van kopers al in portefeuille heeft. Maar uit het oogpunt van transparantie moet dit dan wel gemeld worden aan de verkoper. Ik neem aan dat hier ook de NVM erecode voor bedoeld is. Zeker als er ook een persoonlijke voorkeur voor deze kopers wordt uitgesproken door de makelaar. Heb hierover meerdere malen mail contact gehad maar ik heb geen voor mij acceptabele verklaring gekregen waarom de makelaar mij niet transparant en volledig heeft geïnformeerd over haar relatie met kopers c.q. een (mogelijk) belangenconflict tussen mijn belang als verkoper en haar belang als makelaar. Het kan zijn dat ik hiervan geen schade heb ondervonden, maar ik ben wel mijn vertrouwen kwijt in de transparante, integere behartiging van mijn belangen door deze makelaar.
Kantoorgegevens
2406 JR Alphen aan den Rijn
- Ma08:30 - 18:30
- Di08:30 - 18:30
- Wo08:30 - 18:30
- Do08:30 - 18:30
- Vr08:30 - 18:30
- Za09:00 - 16:00
- ZoGesloten
Sociale media