Overzicht
9,2
39 beoordelingen
3
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Bronsvoord Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Taxaties
Aanhuur
Bronsvoord Makelaars: al 50 jaar dé partner in Deventer. Met lokale kennis en persoonlijke service helpen we bij aan- en verkoop, verhuur en taxatie. Moderne marketing en een klantgerichte aanpak maken uw woonwens werkelijkheid.
Specialisaties
Woningfotografie, Buitenlands vastgoed
Certificaten
NWWI ,
VastgoedCert
Talen
Nederlands, Engels
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Een funda gebruiker, Verkoper in 2024
Medewerkers
- Harm Jan Bronsvoord RMTNVM Register Makelaar
- Annemarie Bronsvoort - BruinsmaOfficemanager
- Chermay MichelsNVM Makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 39 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 77% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Dhr. Jager
•Verkoper•9,2
26 feb. 2025
Makelaar Bronsvoord is een goede bekende van ons. Hij heeft ons vaker geholpen o.a. bij verhuur en beheer van onze woning i.v.m. vertrek naar buitenland. Hij werkt accuraat in de presentatie en is prettig in de omgang met zowel koper als verkoper. Ook is zijn, door hemzelf ingesproken, video-presentatie aan te bevelen. Helaas was de markt zo akelig dun, dat niet al zijn kwaliteiten in het bereikte resultaat zijn terug te vinden: verkocht binnen twee weken tot tevredenheid van verkoper en koper!
26 feb. 2025
Een funda gebruiker
•Koper•10,0
26 feb. 2025
Het contact met Harm-Jan én ook de overige medewerkers van Bronsvoord verliep soepel en snel. Het biedingsproces is spannend maar ook daar slepen ze je doorheen met een gewenst en fantastisch resultaat! Verkoop of aankoop, ik zou ze de volgende keer zeker weer inschakelen!
26 feb. 2025
Een funda gebruiker
•Koper•10,0
12 feb. 2025
Wij zijn ontzettend blij met de service van onze makelaar Chermay! Vanaf het eerste contact tot de uiteindelijke aankoop heeft ze ons perfect begeleid. Ze luisterde goed naar onze wensen, gaf eerlijk en deskundig advies en stond altijd klaar om onze vragen te beantwoorden. Dankzij haar kennis van de markt en scherpe onderhandelingen hebben we ons droomhuis kunnen kopen. Chermay nam echt de tijd voor ons en zorgde ervoor dat we elke stap in het proces begrepen. Haar professionaliteit en persoonlijke aanpak maakten het kopen van een huis een stuk minder stressvol. Wij raden Chermay van harte aan aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en betrokken makelaar. Bedankt voor alles!
12 feb. 2025
Kantoorgegevens
7411HE Deventer
- Ma09:00 - 17:00
- Di09:00 - 17:00
- Wo09:00 - 17:00
- Do09:00 - 17:00
- Vr09:00 - 17:00
- ZaGesloten
- ZoGesloten
Sociale media