Overzicht
9,4
83 beoordelingen
11
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Helder Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Taxaties
Financieel advies
Specialisaties
Woningfotografie, Nieuwbouw, Herbestemmen
Certificaten
NWWI ,
NRVT ,
SEH ,
SCVM ,
VastgoedCert ,
WFT ,
Adfiz
Talen
Nederlands, Engels
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Mevr. Zwart, Verkoper in 2025
Medewerkers
- B.B. (Bram) Kamphuis RMTNVM Register Makelaar (Directeur)
- E.T. (Erwin) Wichink Kruit NVM Makelaar
- M. (Martijn) Schouten Hypotheekadviseur
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 83 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 97% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Mevr. Zwart
•Verkoper•10,0
20 mei 2025
Onze ervaring met Helder Makelaars is prima. Vanaf het eerste contact merkten we dat Bram een scherp inzicht had in de potentiële kopers en precies wist hoe hij ons huis op de juiste manier in de markt kon zetten. De communicatie verliep bijzonder soepel. Iedere vraag werd snel en helder beantwoord, waardoor we ons gedurende het hele traject goed ondersteund voelden. Bram gaf ons het vertrouwen dat de verkoop van ons huis bij hem in goede handen was en dat bleek: ons huis is binnen een dag verkocht! We zijn zeer tevreden over het gehele verkoopproces. Helder Makelaars is absoluut een aanrader voor iedereen die een makelaar zoekt.
20 mei 2025
Een Funda gebruiker
•Koper•10,0
13 mei 2025
Hebben ons uitstekend geholpen bij de aankoop van onze woning, zeer deskundig en oog voor de klant. Vooral in combinatie met Start Helder pakket, heb je echt een streepje voor op de concurrentie en weet je van te voren waar je aan toe bent. Ze zijn niet alleen vriendelijk maar ook fiscaal voordelig!
13 mei 2025
Dhr. Pothoven
•Koper•10,0
1 mei 2025
Ben al jaren klant bij Helder. Van vader op zoon. Topservice, kan niet anders zeggen. Zolang Helder in Deventer zit, blijf ik bij hun klant!
1 mei 2025
Kantoorgegevens
7417DB Deventer
- Ma08:30 - 17:00
- Di08:30 - 17:00
- Wo08:30 - 17:00
- Do08:30 - 17:00
- Vr08:30 - 17:00
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media