meliormakelaar
Makelaardij, hypotheek en verzekeringen in 1 hand!Overzicht
9,4
35 beoordelingen
10
Medewerkers
Vastgoed Nederland
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met meliormakelaar. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Aanhuur
Taxaties
Financieel advies
Ben je op zoek naar een allround makelaar, hypotheek- of verzekeringsadviseur die je op meerdere fronten kan helpen, die creatief is in de verkoop, zakelijk in de afspraken, maar het gevoel zeker niet uit het oog verliest? Maak dan snel een afspraak!
Certificaten
NWWI ,
NRVT ,
SCVM ,
SEH ,
WFT
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van Vastgoed Nederland.
Vastgoed Nederland is de beroepsvereniging voor Nederlandse vastgoedprofessionals. De aangesloten professionals zijn allen werkzaam in een beroepsgroep binnen de vastgoedsector.
Lees meerKlanten zeggen
Mevr. Moerenhout, Verkoper in 2025
Medewerkers
- Hans RidderDirecteur
- Mariëlle RidderAdministratief Medewerker
- Martine de KorteMakelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 35 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 100% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Mevr. Schouten
•Verkoper•9,0
24 feb. 2025
Een hele fijne samenwerking van de verkoop van ons huis met Hans en zijn team! Heel deskundig, altijd bereikbaar en snel antwoord op al je vragen. Heerlijke Westlandse mentaliteit en nuchterheid. Na iedere bezichtiging een belletje met uitgebreid verslag. Wij zouden Melior aan iedereen aanraden!
24 feb. 2025
Een funda gebruiker
•Verkoper•7,8
11 feb. 2025
Melior heeft ons goed begeleid met de verkoop van ons huis. Goed advies en goede service. Al met al top!
11 feb. 2025
Mevr. Moerenhout
•Verkoper•10,0
10 feb. 2025
Wij zijn super geholpen met de koop van een huis. Melior heeft ook goed geholpen bij de verkoop van ons huis
10 feb. 2025
Kantoorgegevens
2678CH De Lier
- Ma08:30 - 17:00
- Di08:30 - 17:00
- Wo08:30 - 17:00
- Do08:30 - 17:00
- Vr08:30 - 17:00
- ZaGesloten
- ZoGesloten
Sociale media