Mechel Makelaardij

Beoordelingen gemiddelde
9,6

Het gemiddelde is gebaseerd op 76 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 93% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Mevr. Ben Abdellah

    Verkoper

    9,5

    Mechel! Wow, what a ride en wat fijn dat jij onze verkoop makelaar bent geweest. Je bent kalm, super nuchter, eerlijk en hebt héél veel ervaring. Samen met Josien hebben jullie ook nog eens voor vette foto's gezorgd. Geen telefoontje of appje was teveel. Je overziet een hoop, denkt mee en jouw mantra: "je hebt er maar één nodig" is ook echt zo gebleken in ons geval. Bedankt voor alles. Ik zou je zeker aanraden bij andere potentiële verkopers.

    19 feb. 2025

  • Mevr. Oomen

    Verkoper

    10,0

    Mechel is oprecht een fantastische makelaar! Ze is kundig, vriendelijk en heel helder in de communicatie. Kortom een top makelaar!

    31 jan. 2025

  • Mevr. Stenzel

    Verkoper

    10,0

    Sinds 1976 wonen wij met veel plezier in Princenhage. In juni 2023 werd duidelijk dat vanwege gezondheidsproblemen het wonen in een huis met 3 verdiepingen in de toekomst moeizaam zou worden. Onze jongste zoon drong eropaan dat we serieus gingen overwegen om te verhuizen naar een appartement. In maart 2024 hadden we onze eerste afspraak met Josien Visser-van Dort van Mechel Makelaardij, zij werd ons door diverse mensen aanbevolen. Josien bezocht ons thuis, nam alle tijd en luisterde vooral. Daarna besprak ze uitgebreid onze wensen en mogelijkheden zoals huren of kopen. We kozen voor het laatste. Aanvankelijk keken we alleen op internet naar het aanbod in Breda. We focusten vooral op wat ons niet beviel; de ligging, de ruimte, de inrichting, de buurt, het vereiste onderhoud. Mechel adviseerde ons om live te gaan bezichtigen en dan ook aandacht te geven aan wat ons wel aanstond. Vanaf juli 2024 zagen we zo’n 10 appartementen live, we zagen leuke buurten, verrassende gebouwen en we wilden er toch niet wonen om diverse redenen. In september zagen we voor het eerst een appartement dat ons beiden beviel en waar we een bod op deden. Begin oktober werd de koopovereenkomst getekend en eind november was de overdracht bij de notaris. Vervolgens werd de verkoop van ons huis gepland met hulp van Mechel Makelaardij . Ook dit verliep erg aangenaam zonder druk en/of haast. Het ging snel, de foto’s werden gemaakt, de verkoop aangekondigd, de bezichtigingen gepland, er werd geboden en binnen twee maanden werd de koopovereenkomst getekend. Binnenkort gaan we verhuizen en gaan jonge mensen in ons huis wonen. We bevelen Mechel Makelaardij van harte aan. Josien is erg kundig, geduldig, eerlijk en nuchter. Er worden geen mooie praatjes verkocht of loze beloftes gedaan. Mijn gepieker werd serieus genomen en ze wist me altijd gerust te stellen. Het team bestaat uit drie vrouwen die zeer professioneel zijn en elkaar uitstekend op de hoogte houden, de lijntjes zijn kort. De fotografe was ook een prima vakvrouw. Josien, Mechel, Bibian en fotografe; heel erg bedankt!

    30 jan. 2025

Alle beoordelingen (76)

Kantoorgegevens

Dreef 3
4813ED Breda
  • Ma09:00 - 17:00
  • Di09:00 - 17:00
  • Wo09:00 - 17:00
  • Do09:00 - 17:00
  • Vr09:00 - 17:00
  • ZaGesloten
  • ZoGesloten