MASTEBROEK MAKELAARDIJ

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Taxaties

  • Verhuur


Certificaten

NWWI

SCVM

NRVT

Talen

Engels, Nederlands, Duits

Beoordelingen gemiddelde
9,4

Het gemiddelde is gebaseerd op 40 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 99% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Mevr. Minet

    Verkoper

    8,8

    Het contact met makelaar verliep goed. De makelaar reageerde snel, deed een verslag van elke bezichtiging en schatte situaties goed in.

    23 feb. 2025

  • Dhr. Nijholt

    Verkoper

    7,8

    Vanaf het begin dat wij in contact kwamen hadden al een goed gevoel Nee hij heeft voor uitstekende zaken gedaan.met vriendelijke groeten Herman Nijholt.

    7 feb. 2025

  • Dhr. Van Langevelde

    Verkoper

    9,2

    Han Mastebroek en crew komen goed beslagen ten ijs, en laten zien dat ze hun huiswerk hebben gedaan, met een solide onderbouwd dossier en een heldere totstandkoming van de vraagprijs voor onze woning als resultaat. We kijken terug op een plezierig traject van eerste kennismaking, taxatie, styling, presentatie op funda, bezichtigingen, biedingen, tot aan het incasseren van een mooie opbrengst van de verkoop van onze woning!

    5 feb. 2025

Alle beoordelingen (40)

Kantoorgegevens

Koningin Julianastraat 9
8302CC Emmeloord
  • Ma09:00 - 17:00
  • Di09:00 - 17:00
  • Wo09:00 - 17:00
  • Do09:00 - 17:00
  • Vr09:00 - 17:00
  • ZaGesloten
  • ZoGesloten