De Huizenbemiddelaar IJmond

Beoordelingen gemiddelde
9,3

Het gemiddelde is gebaseerd op 23 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 84% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Mevr. van Lent

    Koper

    8,0

    Wij hebben een hele positieve ervaring gehad. Remco reageerde altijd heel vlot op onze vragen. Het contact verliep via whatsapp een fijne, informele en laagdrempelige manier van vragen stellen. Daarnaast heeft hij ons in een heel korte tijd aan ons droomhuis geholpen. Hij wist goed aan te geven wat er nodig was om te bieden. Zonder Remco was dit zeker niet zo snel gelukt.

    28 feb. 2025

  • Dhr. de Graaf

    Verkoper

    9,0

    Remco komt afspraken na, is niet té formeel en belt altijd terug wanneer hij in gesprek o.i.d. is. Hij heeft ons goed geholpen en begeleid met het verkopen van ons woonschip. In dit proces kregen wij ook regelmatig een update over de status en het proces, wat zeer prettig was. Ik kan hem van harte aanbevelen.

    27 nov. 2024

  • Dhr. Spaan

    Verkoper

    9,0

    Bij het verkoop van het huis van mijn ouders heeft Remco ons super geholpen om het voor een mooie prijs het huis te verkopen. Voor in de IJmond is hij het juiste persoon om je huis te verkopen en te kopen.

    2 okt. 2024

Alle beoordelingen (23)

Kantoorgegevens

Lange Nieuwstraat 401 B
1971GD IJmuiden
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaGesloten
  • ZoGesloten