office-banner
Elzenaar NVM Makelaars & Hypotheken Logo

Elzenaar NVM Makelaars & Hypotheken

Uw nummer 1 in Den Haag. WHAT ELZ !
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,4

73 beoordelingen

8

Medewerkers

NVM

Vereniging

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Taxaties

  • Verhuur

  • Financieel advies


Specialisaties

Beleggen, Woningstyling, Woningfotografie

Certificaten

NWWI

NRVT

SEH

WFT

KFD

Talen

Engels, Nederlands

Omschrijving

Sinds 1929 is Elzenaar Makelaars een zeer grote en gerenommeerde makelaar voor het verkopen en aankopen van woningen in en om Den Haag. Wij zijn er trots op dat wij zeer constant een snelle verkooptijd en een uitstekend onderhandelingsresultaat realiseren voor onze klanten. Nog steeds verkopen wij meer dan 70% van de woningen voor minimaal de vraagprijs! Niet voor niets beoordelen verkopers op Funda onze dienstverlening met een mooie 9.5 ! Dus maak gerust vrijblijvend met ons een afspraak en ervaar waarom Elzenaar ook voor u de beste makelaar kan zijn voor de verkoop en/of aankoop van uw woning.

Belangrijk is dat wij actueel inzicht hebben in het zoekgedrag en de wensen van de potentiële kopers. Deze zoekersdata nemen wij mee in onze adviezen naar onze verkopers zodat wij altijd op de markt vooruit lopen. Wij hebben een zeer uitgebreid eigen zoekersbestand waar wij iedere serieuze woningzoeker in opnemen. Op dit moment kunnen wij zo'n 5400 zoekers rechtstreeks informeren over ons woningaanbod.

UNIEK: Op www.elzenaar.nl kunt u niet alleen bekijken wat uw eigen woning waard is maar ook de verkoopbaarheid van uw woning testen en direct zien hoeveel zoekers uit ons eigen bestand interesse kunnen hebben in uw woning. Graag komen wij bij u thuis om dit vrijblijvend toe te lichten.

Klanten omschrijven ons als een groot krachtig kantoor met een persoonlijke en flexibele benadering en vooral laagdrempelig.

Wat is de kracht voor ons succes:

  • Enorm krachtig eigen netwerk met ruim 5.400 actieve en woningzoekers
  • Ruime openings- en bezichtigingstijden.
  • 2 krachtige eigen websites - www.elzenaar.nl en www.kantenklaarhuis.nl
  • Uniek eigen woningmaiI systeem waardoor zoekers een groter woningaanbod ontvangen dan ze zelf op Funda kunnen vinden.
  • 2 Full-service kantoren en eigen Hypotheekshop.
  • Dagelijks tientallen afspraken voor bezichtigingen, verkoopgesprekken, taxaties, hypotheekgesprekken, adviezen waardoor veel klantcontact en marktkennis.

De Top 5 van wijken waar wij zeer krachtig zijn met woning verkopen (Up-to-date NVM statistieken hebben wij voor u ter inzage):

  • Zeeheldenkwartier
  • Leyenburg
  • Valkenboskwartier
  • Rustenburg-Oostbroek
  • Regentessekwartier
  • Binnenstad
  • Heesterbuurt/bomenbuurt

  • AL 93 jaar is Elzenaar NVM Makelaars & Hypotheken succesvol op het gebied van wonen en hypotheken. Onze no nonsence full-service dienstverlening staat garant voor een succesvolle verkoop van uw woning. Naast het verkopen van woningen kunt u bij ons terecht voor bemiddeling bij Aankoop – Verhuur- Hypotheken- Verzekeringen en niet te vergeten Taxaties.
Voor Makelaardij en Hypotheken werken wij vanuit 2 herkenbare vestigingen in Den Haag:
  • - Driebergenstraat 37 (Zuiderpark - Haagwest).

- Prins Hendrikstraat 138 (Zeeheldenkwartier - Centrum).


Elzenaar als uw aankoopmakelaar: Huis gezien bij een andere makelaar? Ons inschakelen vergroot uw slagingskant aanzienlijk door onze sterke marktpositie!

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Dhr. Franci, Verkoper in 2025

“Ik heb een uitstekende ervaring gehad met Elzenaar. Goed en makkelijk contact en ze hebben het hele proces goed begeleid.”

Medewerkers

  • Michiel Spiker - NVM Register Makelaar (Directeur)
    Michiel SpikerNVM Register Makelaar (Directeur)
  • Roy Meere - NVM Makelaar
    Roy MeereNVM Makelaar
  • Jacques Schoonlingen - Afdeling Buitendienst
    Jacques SchoonlingenAfdeling Buitendienst
Beoordelingen gemiddelde
9,4

Het gemiddelde is gebaseerd op 73 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 55% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Mevr. Verhagen

    Verkoper

    8,8

    Contact verliep constructief, altijd bereikbaar en direct reactie en goed/eerlijk advies bij vragen. Hele gemotiveerde, onvermoeibare en gedreven makelaar, hart voor het vak. Snelle service, deskundig en zakelijk.

    14 feb. 2025

  • Een funda gebruiker

    Verkoper

    9,5

    Zeer fijn contact. Roy als makelaar van Elzenaar is zeer aan te raden. Erg betrokken persoon en duidelijk in zijn communicatie.

    13 feb. 2025

  • Dhr. Houtaar

    Verkoper

    9,8

    Alles ver boven verwachting.Een 10 op alle punter!!!was zeker tevreden zeker over de persoonlije begeleiding

    30 jan. 2025

Alle beoordelingen (73)

Kantoorgegevens

Driebergenstraat 37
2546BB Den Haag
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • Za10:00 - 14:00
  • ZoGesloten

Sociale media