Overzicht
9,2
30 beoordelingen
5
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Ooms Makelaars Lansingerland. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Aanhuur
Taxaties
Financieel advies
Specialisaties
Woningstyling, Woningfotografie, Nieuwbouw
Certificaten
VastgoedCert ,
NWWI ,
NRVT
Talen
Nederlands
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Een funda gebruiker, Verkoper in 2025
Medewerkers
- Martijn van HeeswijkDirecteur
- Jim PezieNVM Register Makelaar
- Jacco GroenewoudHypotheekadviseur
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 30 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 94% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Dhr. Paul Bazuin
•Verkoper•9,2
12 feb. 2025
We zijn heel goed en netjes begeleid. Jim heeft dit naar ons inziens uitstekend gedaan. We zijn al een aantal maal verhuisd en hebben veel makelaars meegemaakt, Ooms heeft ons hierbij het beste gevoel gegeven. Dat begon al vanaf het eerste gesprek.
12 feb. 2025
Mevr. Bolderheij
•Koper•10,0
11 feb. 2025
Wij zijn erg blij met Jim als onze aankoopmakelaar. Jim heeft veel verstand van de huizenmarkt in de omgeving Lansingerland. Hij weet hoe de huizen in de markt liggen en hoeveel animo er is. Daarnaast kan hij veel vertellen over de bouwkundige staat van een huis tijdens een bezichtiging. Hij ziet dingen die wij niet zien. Hierdoor geeft hij een goed advies over eventuele extra kosten waar je rekening mee moet houden mocht je de woning willen aankopen. Jim luistert naar je wensen en geeft altijd zijn eerlijke mening wat wij als starters op de woningmarkt als erg fijn hebben ervaren!
11 feb. 2025
Een funda gebruiker
•Koper•9,2
10 feb. 2025
Goed duidelijk contact en snelle handeling. Ook goede communicatie met de verkopende makelaar. Bedankt!
10 feb. 2025
Kantoorgegevens
2651JN Berkel en Rodenrijs
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media