Beoordelingen gemiddelde

9,5

Het gemiddelde is gebaseerd op 32 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 69% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Mevr. Sally van Beers
Thorbeckeplantsoen 46
7,5
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Huis binnen een korte periode tegen een mooie prijs kunnen verkopen. Contact met de makelaar en hulp bij het verkoopklaar maken heeft hier zeker bij geholpen.
Deskundigheid
7
Lokale marktkennis
8
Prijs / kwaliteit
7
Service en begeleiding
8
Dhr. William van Beek
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Wij zijn zeer tevreden over de verkoop van onze woning bij H2S, van begin tot eind persoonlijk, betrokken en altijd open voor een praatjes met elk probleem of vraag die je maar kan bedenken! Alles word deskundig geregeld en de vaste prijs vooraf is ook erg aantrekkelijk geen gedoe met percentages je weet precies waar je aan toe bent! Volgend huisje weer via H2S verkopen :) dikke aanrader
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Reactie van House to sell
Dank je wel voor je mooie review! Wij zijn trots op deze dikke 10. Bedankt voor de fijne samenwerking. :-) Mocht je in de toekomst weer een huis verkopen, laat het ons weten. ;-)
Een funda gebruiker
Zaagmolen 5
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Carola in een fijne makelaar maar nog belangrijker een positief persoon die 100% klantgericht haar werk doet. Niet de typische makelaar welke we wel eens in een cabrio zien rijden met het gelikte haar strak achterover gekampt maar gewoon zoals u en ik. Neemt alle tijd ok haar werk tot in de puntjes te regelen en een goed visite kaartje achter te laten. Voor ons een dikke 10.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10