Vredegoor Lanting Makelaars

Samen op weg naar jouw nieuwe thuis!

Vredegoor Lanting Makelaars

Beoordelingen gemiddelde

9,4

Het gemiddelde is gebaseerd op 241 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 90% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Een funda gebruiker
Julianastraat 20
9,8
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het contact met de makelaar was goed. Vriendelijke mensen, stonden je goed en rustig te woord. Kortom helemaal niets op aan te merken.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Mevr. Rita Smeenk
De Muldershof 16
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het contact met de makelaar was gewoon super. Mooie foto's van het huis gemaakt. De service was ook heel goed en jullie zijn altijd bereikbaar. Maw wij zouden iedereen aanraden om bij jullie een huis te kopen en / of verkopen. Bedankt voor de service Groet fam Smeenk
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9
Dhr. luesink en annink
Verzetslaan 13
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Roy Vredegoor en zijn medewerkers Merle Vermandel, Elke Driesen en Sanne Ruesink zijn goede betrouwbare huizenverkopers. Hr. Vredegoor is geen praatjesmaker, is to the point, is geen autoverkoper. Hij stelt het huis niet voor als 'een auto van een oud vrouwtje'. Het huis is wat het is, hij maande ons huis leeg te maken zodat de kopers het ware huis zien. Vriendelijke bejegening, helder en houden rekening met het feit dat wij niet dagelijks een huis verkopen.
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9