Helmig Makelaardij en Taxatieburo o.z. B.V.

Beoordelingen gemiddelde

9,2

Het gemiddelde is gebaseerd op 157 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 88% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Een funda gebruiker
Kapitein Boscampbrink 47
9,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Super goed op de hoogte gehouden, tijdens het hele proces. Prettige samenwerking. Zeker een aanbeveling waard om met Helmig in zee te gaan. Ook fijn team, voornamelijk Eva en Erwin werken correct.
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
10
Een funda gebruiker
Noordsingel 93
9,8
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Ons huis is binnen twee weken verkocht en dat was precies zoals dat van te voren geschetst was. Contact verloopt erg goed en complimenten voor de binnendienst die ons ook iedere keer weer vriendelijk te woord staat!
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Een funda gebruiker
van Houtenstraat 10
8,8
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Wij zijn zeer tevreden over de dienstverlening van Makelaar Helmig. De brochure zag er verzorgd uit en gaf ons direct vertrouwen in de overeengekomen verkoopprijs. Vanaf het begin was zij goed bereikbaar en werden afspraken keurig op tijd nagekomen. Tijdens het hele verkoopproces werden we goed op de hoogte gehouden van de voortgang, biedingen en reacties van potentiële kopers. De communicatie was duidelijk en professioneel, wat ons veel vertrouwen gaf. Dankzij de deskundige begeleiding van Elly hebben we de verkoop als zeer prettig ervaren. Wij raden haar dan ook van harte aan, aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en betrokken makelaar.
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
8
Service en begeleiding
9