Hellema Makelaars

Al meer dan een eeuw een bekend adres!

Beoordelingen gemiddelde

9,7

Het gemiddelde is gebaseerd op 40 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 83% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Dhr. G. Veenstra
Optwizel 47
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
De lijnen waren kort, er was altijd iemand bereikbaar, de ondersteuning was geweldig evenals de extra service. Van het eerste tot en met het laatste moment klopte het allemaal. De welverdiende complimenten voor Meindert de Graaf en zijn team van Hellema makelaars uit Leeuwarden. Een ouderlijk huis verkopen terwijl je ouders op vrij jonge leeftijd kort na elkaar zijn overleden is niet eenvoudig, maar door de aanpak van Hellema is het allemaal makkelijker en soepeler verlopen. Ook vooral door de menselijke maat die bij De Graaf en zijn collega’s niet ontbreekt. Ik kan een ieder aanraden met dit makelaarskantoor in zee te gaan. Gerard Veenstra, Leeuwarden.
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
9
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9
hans dekker
De Ljip 5
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Rutger de Graaf is een ontzettend vakkundige makelaar die verstand van zaken heeft. Het contact verloopt vlekkeloos en hij staat altijd voor je klaar. Rutger heeft bij de verkoop van ons huis precies laten zien waarom je een makelaar nodig hebt, dit heeft er voor gezorgd dat ons huis binnen no time verkocht was!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Een funda gebruiker
Straat van Welgelegen 15
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
De samenwerking met deze makelaar is gedurende het hele traject zeer professioneel verlopen. De communicatie was helder, afspraken werden strak nagekomen en de marktkennis bleek van grote meerwaarde bij het bepalen van de juiste strategie. Zowel de presentatie van de woning als de begeleiding tijdens bezichtigingen waren van hoog niveau. Dankzij hun doortastende aanpak is het proces efficiënt en zonder verrassingen verlopen. Een betrouwbare partner voor iedereen die een verkoop- of aankooptraject zorgvuldig wil laten begeleiden.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Een funda gebruiker
Heliconweg 26 c
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Helemaal goed, klasse Wij zijn erg Tevreden en zullen iedereen Hellema makelaars aanprijzen De volgende keer zullen wij Hellema makelaars weer als makelaar nemen
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10