
COSUN III - OPLEVERING NA DE ZOMER
BredaBouw gestart- Wonen72 tot 123 m²
- Aantal kamers2 tot 4
- Aantal huizen56 (3 beschikbaar)
Omschrijving
COSUN III - OPLEVERING NA DE ZOMERVAKANTIE!
Cosun III biedt plaats aan 56 koopappartementen verdeeld over 6 woonlagen. De woonoppervlaktes variëren van ca. 50 tot ca. 155 m². Alle woningen beschikken over royale buitenruimtes in de vorm van een tuin, balkon of dakterras. De woningen zijn onderverdeeld in 4 hoofdwoningtypen, namelijk stadswoningen, tweekamerappartementen, driekamerappartementen en penthouses met balkon én dakterras.
Kenmerken:
- 56 appartementen waarvan 6 unieke penthouses met balkon én dakterras;
- Ondergrondse private parkeerplaatsen;
- Groene parksetting voor de deur;
- Dichtbij binnenstad en uitvalswegen;
- Aandacht voor duurzaamheid.
STADSWONING MET TUIN
De stadswoningen geven je de ruimte om comfortabel te wonen. Met een woonoppervlakte van ca. 72 t/m 123 m², een woonkamer met veel lichtinval en twee of drie slaapkamers. Je vindt hier alles wat je nodig hebt om prettig te wonen.
Gesitueerd op de begane grond en souterrain
Royale woonoppervlakte van ca. 72 tot 123 m²
Met een tuin van ca. 11 tot 24 m²
PENTHOUSE MET BALKON ÉN DAKTERRAS (UITVERKOCHT)
Gesitueerd op de vijfde en zesde verdieping
Royale woonoppervlakte van ca. 149 tot 155 m²
Met een balkon en ruim dakterras van ca. 49 tot 82 m²
Hoogwaardige afwerking
TWEEKAMERAPPARTEMENT (UITVERKOCHT)
Gesitueerd op de eerste t/m de vierde verdieping
Woonoppervlakte van ca. 50 m²
Met een balkon van ca. 11 m²
DRIEKAMERAPPARTEMENT (UITVERKOCHT)
Gesitueerd op de eerste t/m de vierde verdieping
Royale woonoppervlakte van ca. 70 t/m 78 m²
Met een balkon van ca. 11 m²
GOED NIEUWS
De afgelopen maanden is er hard gewerkt aan de realisatie van Cosun Park. We verwachten dat Cosun III direct na de zomervakantie opgeleverd kan worden. Dit is een unieke kans. Als je nu een nieuwbouwwoning in Cosun Park koopt, kun je er dit jaar nog wonen!
INTERESSE
Wil je graag meer informatie over dit project? Bezoek dan de projectwebsite. Bij interesse in één van de stadswoningen kun je contact opnemen met ons kantoor in Breda of laat je gegevens achter via de projectwebsite en geef de bouwnummers van je voorkeur op via "mijn omgeving".
Tevens is het mogelijk om op afspraak te bouwlocatie te bezoeken
FOTO'S COSUN VI
Cosun deelfase VI is inmiddels opgeleverd. Als referentie voor Cosun III hebben wij een aantal van deze foto's van Cosun VI opgenomen. Deze dienen als referentie voor de stadswoningen die in Cosun III nog te koop zijn.


Video
Planning
Projectfase: bouw gestart
- Start verkoopmei 2023
- Start bouwmaart 2024
Woningtypen
Van de 56 huizen in dit project zijn er nog 3 beschikbaarStadswoning met tuin
Dubbel benedenhuis€ 385.000 - € 572.000 v.o.n.