
Park Valley Fase 2a Blok I + J
DiemenBouw gestart- Wonen67 tot 83 m²
- Aantal kamers3 tot 4
- Aantal huizen59 (5 beschikbaar)
Omschrijving
De laatste 5 appartementen nog TE KOOP!
4 Appartementen M van 67-76 m2
1 Appartement L van 83 m2
Park Valley is de nieuwe woonwijk binnen de Holland Park-buurt in Diemen. In de tweede fase van Park Valley komen 59 appartementen.
Fase 2a Blok I en J bestaat uit 59 appartementen in 6 verschillende typen, waarvan er nog 2 typen beschikbaar zijn.
!! In verband met de voortgang van de bouw is voor bepaalde bouwnummers de vrij op naam prijs inclusief reeds gekozen meerwerk. Raadpleeg de makelaar voor meer informatie en tekening.
PLANNING
De bouw van deze fase start naar verwachting in het 2e kwartaal van 2025 en de oplevering in het 3de kwartaal van 2026.
INTERESSE?
Heb jij interesse in een van deze woningtypen in Park Valley fase 2? Maak een Mijn Eigen Huis-account aan markeer je favoriete woning(en) met het hartje via de projectwebsite.

Planning
Projectfase: bouw gestart
- Start verkoopjuni 2024
- Start bouwjanuari 2025
- Verwachte opleveringdecember 2026
Woningtypen
Van de 59 huizen in dit project zijn er nog 5 beschikbaarM
Bovenwoning€ 515.376 - € 570.000 v.o.n.L
Bovenwoning€ 555.000 v.o.n.